top of page

האם כדאי לקנות דירה עכשיו ואם כן, היכן מומלץ?

עודכן: 30 בינו׳

עד לפני המלחמה זה היה 

הפרויקט המבוקש ביותר בבת-ים


פרויקט מתחם בנייני הבוטיק (גרינסייד) בקריית התרבות של בת ים, ממשיך לשבור שיאים גם בזמן של מלחמה.  חברת אלקטרה בניה המשמשת כקבלן ראשי עבור היזמים ,באמצעות העובדים הסינים ממשיכים במלוא הקצב בבנייתו. הפרויקט היה ונשאר במקום הראשון במכירות בבת ים.כבר עם השקתו הציב פרויקט המגורים ״גרינסייד״ של חברת ״טובול ברוקס דניאל״, סטנדרטים גבוהים ותפיסות חדשות בכל הקשור לתכנון ולבינוי של רובע מגורים בעידן המודרני. במקום מגדלים גבוהים, תוכנן ועוצב מחדש מרחב של בנייני בוטיק אלגנטים, שמשתלבים בצורה הרמונית לאורכו של פארק פסטורלי, שבמרכזו מוזיאון בת ים לאמנות, היכל התרבות , מוזיאון ריבק ועוד , כל זאת כחלק ממהפכה של ממש בכל הקשור ללב קריית התרבות של העיר . אזור אורבני מתחדש, שהוכתר בשנים האחרונות כאזור מגורים מוביל ונגיש גם לתל אביב , אזור ירוק, ונוח ביותר לצעירים ומשפחות  .בפרויקט גרינסייד הכל כלול , בין היתר , מיזוג דירתי, חניה, מחסן , ומפרטים גבוהים .

דגש רב הושם על מוטיבים אדריכליים ועל עיצוב הדירות ותכנונם, התוצאה מרהיבה. לא בכדי נוצרת בפרוייקט קהילת רוכשים מדהימה . חבר מביא חבר ,שכן מרבית הרוכשים הינם צעירים ומשפחות המשפרים את איכות מגוריהם .


נכון לעכשיו נמכרו מרבית הדירות של שלב א׳ בפרויקט שמסירתן לרוכשים מתוכננת כבר בסתיו 2025 , במקביל ההכנות לקראת השקתו של שלב ב׳ בעיצומן. 

השלב הנוסף הקרוי גרינסייד ״Moby",  צפוי בקרוב לזנק ולהתחיל את שלב המכירה המוקדמת . עם התייקרות התשומות והמימון שלב נוסף זה צפוי להיות מעט יקר יותר . 


מהחברה נמסר כי חרף המלחמה, והתקופה המאתגרת מאוד ברמה הלאומית , החברה ממשיכה במכירות מוצלחות, בפועל מכרה כ 20 דירות מאז פרוץ מלחמת  "חרבות ברזל" נתון מרשים לכל הדעות . גם בתקופה מאתגרת זו כל מחלקת המכירות פועלת וזמינה ללקוחותיה , ומאפשרת הגעה למרכז המבקרים במשרדיה הראשיים בבת ים, כמו כן ניתן לערוך סיור מודרך ולהשקיף על עבודות הבניה. 

לחברה גם יכולת לערוך מפגשי הכרות וסיור וירטואלי בפרויקט באמצעות פלטפורמה ייחודית של  "דרימס"  בזום, זאת למי שזמנו או המרחק הגאוגרפי לא מאפשר לו להגיע פיזית בימים אלה .

ומה לגבי המחירים? בגרינסייד התמורה לכל שקל מיטבית והוגנת , בחברה עומדים על כך. מפרטי הדירות עשירים וכל דירה תכלול מכלול של תוספות - בכל הדירות ללא יוצא מן הכלל תמצאו מרפסת, מחסן, חניה רגילה, מיזוג דירתי ועוד. המפרטי של מיטב היצרנים נבחרו בקפידה והשקעה גבוהה מיושמת גם במרחבים הציבוריים.


תוכלו למצוא בפרויקט ייחודי זה תמהיל דירות מגוון, עם הכל כלול . דירות 2 חדרים ועד 6 חדרים . בדירות הרגילות  במחירים הנעים מ 2 מיליון ש״ח, ועד כ 3.5  מיליון ש"ח  לדירות הגן . 

בקרוב יחל שיווק ומכירה של דירות גג מיוחדות ( פנטהאוזים וכן דירות חלל כפול יוקרתיות ) במחירים הוגנים של החל מ 4 מיליון ש"ח .כידוע, בנדל"ן פקטור המיקום מאוד קובע , גרינסייד הינו פרויקט מאוד נגיש בלב קרית התרבות בבת ים. מתחם המגורים העצמאי הזה נהנה מנגישות תחבורתית יוצאת דופן , רכבת, הקו האדום של הרכבת הקלה במרחק הליכה, ומחלפים סמוכים ויציאות מהירות לכיוון איילון צפון ודרום, הכול במרחק נסיעה קצר לתל אביב וסביבותיה , במרחק הליכה רגלי ניתן להגיע לקניון בת ים , לספריה העירונית , לגני ילדים , בתי ספר , חוגים, קופת חולים, בתי כנסת , מרכזי מסחר קיימים וחדשים שנבנים בימים אלה ועוד . 

בבת ים אי אפשר ללא ים, הטיילת מחוברת ליפו ולתל אביב , לחוף ראשון לציון ומאפשרת שעות של ספורט ורוגע אישי ומשפחתי - מפרוייקט גרינסייד גם רצועת החוף במרחק של כ  15 דק הליכה ודק' מעטות באופניים/ בקורקינט , המרחק קטן מ 1.5 ק"מ .


אין ספק שבשל המלחמה והעצירה הכמעט מוחלטת בבניית פרויקטים רבים, כמו גם עצירה בהתחלות בניה חדשות לצד גל גדול של עליה לישראל, צפוי להיות מחסור בדירות חדשות במערב גוש דן ובמרחב ערי החוף . בגרינסייד בכל זאת הוחלט להמשיך לדבוק במדיניות הקיימת של תמורה מקסימלית ללקוח במחירים סבירים . עוד מדגישים בחברה כי המחירים למוצרי הפריים ודירות הגג הינם זולים באופן יחסי למוצר דומה בכל גוש דן והם בהכרח יאפשרו לרוכשים השבחה והתייקרות מהותית, ורווח משמעותי מאוד לעתיד לבוא .

ביתר מגוון הדירות המחירים תואמים את המחיר הממוצע בשוק אך התמורה עולה על כל תחרות , אמנם צפויה עלייה מתונה במחיר הדירות בכל שלב נוסף ולכל אורך הפרוייקט , אך החברה משלבת  מסלולי מימון בהתאמה אישית, שיאפשרו גם לכם, דווקא בעת הזו למקסם רכישתכם .

4,128 צפיות0 תגובות

Kommentare


bottom of page